İBF Makina

Denizli’nin yenilikçi ruhunu temsil eden IBF Makina, sektördeki yılların birikimi sayesinde 2018 yılında mühendislik çözümlerini piyasaya sunmak amacıyla kurulmuştur. Biz, sıradanlığın ötesine geçen, Türkiye ve dünya çapında yüksek kalite standartlarını belirleyen ürünlerimizle endüstriyel mükemmelliği hedefliyoruz. Yapı kimyasalları sektöründe makina ve otomasyon tesisleri konusundaki uzmanlığımız, bizleri bu alanda lider isimlerden biri yapmıştır.

Ar-Ge faaliyetlerimizle müşteri ihtiyaçlarını merkeze alarak sürekli yenilikçi ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz. IBF Makina olarak, her bir projeyle sektördeki yerimizi sağlamlaştırıyor, makina ve otomotiv endüstrileri başta olmak üzere, geniş bir alanda kazandığımız sağlam referanslarla farkımızı ortaya koyuyoruz.

Yenilikçi yaklaşımımız ve kaliteye verdiğimiz önem, IBF Makina’yı sadece bir makina üreticisi olmaktan çıkarıp, mühendislik alanında bir marka haline getirmiştir.

DENEYİMİMİZ

Deneyim - 16 Yıl
ARGE -14 Yıl
Komple Çözüm - 8 Yıl
Mühendislik Deneyimi

İBF Makina Endüstriyel Çözümler

Endüstriyel mükemmellik arayışında, deneyim ve yenilikçiliği bir araya getiren İBF Makina, sektörün ihtiyaç duyduğu özelleştirilmiş çözümleri sunmaktadır. Yapı kimyasallarından otomotive kadar geniş bir yelpazede, her bir müşterinin beklentisine uygun, yüksek verimlilik ve sürdürülebilirlik prensipleriyle donatılmış makinelerimiz, kalite ve performansı bir arada sunuyor.

İBF Makina olarak, endüstrinin geleceğini şekillendiren teknolojiler geliştiriyor, siz değerli iş ortaklarımızın yanında güvenilir ve dinamik bir yol arkadaşı olmayı sürdürüyoruz.

 

İBF Makina

Kalite ve Performansın Mühendislikle Buluşması
0
Uzman
0
Müşteri
0
Tamamlanmış Proje

NİÇİN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

25+ YILLIK TECRÜBE

Mühendislik ve üretim alanında 25 yılın üzerindeki deneyimimizle sektörün öncü çözümlerini sunuyoruz.

UYARLANABİLİR ESNEK TASARIM

Kullanım alanına ve ihtiyaca yönelik kişiye ve işe özel tasarımlar yaparak maksimum kullanım süresi ve fayda vadediyoruz.

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler ile yüksek kaliteli ürünler üreterek müşteri ve iş ortaklarımızın memnuniyetini üst seviyeye çıkarıyoruz.

REKABETÇİ FİYAT

Kaliteli hizmet, rekabetçi fiyatlandırma ve yüksek verimlilik vaadimizle maliyet avantajı sunuyoruz.

Firma Fotoğraflarımız

REFERANSLARIMIZ